Hakkımızda

2014 yılının şubat ayında Invictum Phoenix ismiyle CS:GO takımı olarak kuruldu. Bu oluşum Bilal “Blackmode” Sarsmaz önderliğinde Temmuz 2018’de Invictum Phoenix, Invictum FOX ve Invictum Blue isimleriyle üç farklı PUBG takımı kurarak kulüp haline geldi ve PUBG Türkiye Topluluğunun oluşumunda katkısı olan espor kulüplerinden sadece biri oldu.

Invictum macerasından sonra yeni yönetimi kulübün ismini Merlyn Esports olarak değiştirdi ve 4 farklı kulvarda mücadele eden bir espor kulübü haline geldi. Küllerinden doğma felsefesini geride bırakmayı tercih eden Merlyn Esports’un hikayesi işte böyle başladı.

Merlyn Esports’un önceliği ahlaki değerleri ve sportmenliği ön planda tutmaktır. Bu bağlamda kulübün ilk kuralı “saygı”‘dır. Kulüp, espor branşlarının her dalında, yoluna yeni yetenekler keşfederek başarıya ulaşmayı hedefler.

Verilen 2 senelik aranın ardından tekrar bir araya gelen Merlyn Esports ekibi, yeni oyuncu kadroları ile Valorant, PUBG ve Rainbow 6 oyunlarında tekrar sevenleriyle buluşacak.

Başarılarımız

Tarihi Şubat 2014’e dayanan Merlyn Esports, birçok turnuvalarda başarı elde etmiştir.
Tekli, çift ve takım olarak elde ettiğimiz başarılara yenisini katmak için kollarımızı tekrar sıvadık!

00

TURNUVA GALİBİYETİ

000

TOP10 DERECESİ

00

KAZANILAN ÖDÜL

avatarNEW

Bilal 'Blackmode' Sarsmaz

Founder

Eski espor oyuncusu ve müzisyen.

noname

Noize

Danışman

Merlyn Esports’un akıl hocası.

TAYLAN2jj

Taylan 'Taylo' Oto

Medya ve İletişim

Merlyn Esports’un abisi. Retoucher.

alp

Gökmen 'UNIXMASON' Alp

Web / Grafik

Eski espor oyuncusu ve müzisyen.